O mnie i o mojej przemianie

Przed

Po

Cześć. Mam na imię Adam. Mam 30 lat. Jeszcze 4 lata temu ważyłem ponad 120 kg i można było określić mnie mianem typowego kanapowca. Problemy zdrowotne zmusiły mnie do całkowitej zmiany stylu życia.

To był pierwszy krok, początek przemiany i odkrycie mojej wielkiej pasji. Zacząłem analizować wszelkie dostępne publikacje naukowe oraz badania z zakresu żywienia, suplementacji oraz fizjologii ludzkiego ciała. Nie mam nic do ukrycia i dzielę się swoją wiedzą na tejże stronie, w mediach społecznościowych (grupy na Facebooku, Wykop) oraz na własnym kanale YouTube. Nie spoczywam również na laurach, ciągle inwestuję w swój rozwój podczas licznych szkoleń.

Oczywiście za teorią poszła praktyka – schudłem niemalże 50 kg i nabrałem masy mięśniowej, a przy tym zachowałem zdrowie fizyczne i psychiczne oraz poprawiłem osiągi wytrzymałościowe i siłowe.

Po pewnym czasie zaczęli się do mnie zgłaszać znajomi, znajomi znajomych i ostatecznie osoby zupełnie obce. Na swojej drodze spotkałem wielu ludzi – grubych, chudych, młodszych, starszych czy też tych z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca, problemy jelitowe czy zaburzenia czynności tarczycy. Zmotywowało mnie to do dalszego rozwoju i studiowania zagadnień z dietoterapii. Nie jestem jedynie teoretykiem, ale również praktykiem z pasją do tego, co robi. Sam nie zaczynałem jako osoba zdrowa czy wysportowana, więc rozumiem Twoje problemy, chcę Ci pomóc je przezwyciężyć i zrealizować Twoje upragnione cele.